BlitzWolf BW-FYE7 Bluetooth Kulaklık İncelemesi

BlitzWolf BW-FYE7 Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Blitzwolf Markası, yenilikçi, kaliteli ve ucuz ürün politikası ile her geçen gün popülaritesini arttırıyor. Özellikle bluetooth kulaklıklar alanında sürekli yeni modeller ile karşımıza çıkıyor. Bu kulaklılar arasında en fazla dikkat çeken modellerden biri de BlitzWolf BW-FYE7 Bluetooth Kulaklık ve bu yazımızda ürün incelemesine, özelliklerine ve fiyatlarına yer vereceğiz.

Menüye Dön ↑

BlitzWolf BW-FYE 7 Özellikleri

MarkaBlitzWolf
ModelBW-FYE7
Kullanım Şekli Kulak içi
MalzemePC, ABS
Su GeçirmezlikIPX4
Kulaklık Net Ağırlığı (g)Tek Kulaklık 5gr
Şarj Kutusu Net Ağırlığı (g)55 gr
Şarj Kutusu Ölçüleri70x33x35.5 mm
Kulaklık Ölçüleri26x13x30 mm
MikrofonVar
Manyetik SoğurmaVar
Bluetooth VersiyonuV5.0
Bluetooth ÇipiAIROHA1526P
Kullanım Mesafesi10 metre
Ses Seviyesi97db±3db
Pil Kapasitesi*Kulaklık - 50mAh Polimer Batarya
*Şarj Kutusu -500mAh Polimer Batarya
Şarj Süresi2 Saat ( Şarj Kutusu ve Kulaklıklar )
Müzik Dinleme Süresi 3-4 saat
Şarj Kutusunu Tamamen Kullanarak Kullanım Süresi16 Saat
Konuşma Süresi3 Saat
Standby Süresi120 saat
Paket İçeriği1* Blitzwolf® BW-FYE7, 1* Micro USB şarj Kablosu, 3* Çif kulaklık ucu, 1* Kullanım Kılavuzu
Menüye Dön ↑

BlitzWolf BW-FYE 7 Fiyat / Performans Değerlendirmesi

BlitzWolf BW-FYE7 Bluetooth kulaklık özellikleri göz önüne alındığında diğer muadil hatta daha iyi kulaklıklara göre uygun bir fiyat olduğunu söyleyebiliriz. Yurt içi ( Trendyol, Hepsiburada vs.)  ve yurt dışı ( Banggood, Aliexpress, Amazon vs. ) birçok siteden satın alınabilmektedir. Genellikle yurt dışından alındığında gümrük, kargo masrafları dahil olarak bile Türkiye fiyatlarından daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bunun en büyük etkeni; şirketlerin karşılaştığı yüksek vergiler, distribütör olmayışı gibi sebepleri sıralayabiliriz.

Güncel fiyatlar ve yurt içi / yurt dışı fiyat karşılaştırmaları aşağıdaki gibidir ;

 • Ürün
 • Özellikler
 • Kampanyalar
Blitzwolf® BW-FYE7 TWS bluetooth 5.0 Earphone Heavy Bass Stereo Bilateral Calls Headphone with Charging Box
Karşılaştırmaya ekle
Bluetooth Versiyon

Çift Telefon Desteği

Kulaklık Tipi

,

Kullanım Tipi

Müzik Dinleyebilme

Suya & Tere Dayanıklı

Menüye Dön ↑

BlitzWolf BW-FYE 7 Paket İçeriği

 • BW-FYE 7 Bluetooth Kulaklık
 • Küçük, orta ve büyük boy kulaklık ucu parçaları
 • Şarj/Saklama Kutusu
 • Micro USB Şarj Kablosu
 • Kullanım kılavuzu
Menüye Dön ↑

Dizayn / Tasarım

Bir tasarımı iyi ya da kötü olarak değerlendirmek her zaman doğru olmuyor. Herkesin kişisel zevkleri farklı olabiliyor. Bunun yanında BlitzWolf FYE7 modelini bundan önceli modellerinden daha farklı bir dizaynda yaptı. Apple Air Pods’ a benzer tasarımı ilk bakışta fazlasıyla hoş görünüyor.

Kulaklık boyutları oldukça ideal, benzer diğer modelleri gibi kaba bir görünümü yok. Saklama kutusu hafif ve oldukça dayanıklı görünüyor.

Kulağınıza en uygun boyutu bulabilmeniz için 3 farklı boyutta kulaklık ucunun pakette olması bir avantaj. Ayrıca tasarımı kulağınızda daha rahat durması için açılı bir şekilde dizayn edilmiş.

Menüye Dön ↑

FYE7 Kulaklık Kurulumu ve Fonksiyonları

BW-FYE7 Telefona Nasıl Bağlanır ?

Hemen hemen tüm şirketler bu bağlantı sürecini olabildiğince kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor, BlitzWolf’ta bu konuda iyi iş çıkartmış diyebiliriz. Kulaklıklar üzerinde bulunan düğmelere 3-5 saniye civarında basarsanız otomatik olarak birbirleri ile bağlantı kuracaklardır. Ardından telefonunuzun bluetooth kısmına giderek BW-FYE7 R cihazına bağlanmanız yeterli olacaktır.

Telefon Görüşmesi Yapma Özellikleri

Kablosuz kulaklıklardan en çok beklenen iki özellikten biri kaliteli bir telefon görüşmesi yapabilmek. Birçok kulaklık sadece tek bir kulaklık ile görüşebilmenize imkan tanırken FYE 7 bu problemin de üstesinden gelmiş gibi görünüyor. Konuşma sırasında her iki kulaklıktan da ses alabiliyorsunuz.

Kısayollarına gelirsek; gelen bir aramayı kabul etmek için kulaklığınıza bir kere dokunmanız ,görüşmeyi sonlandırmak için de kulaklığınıza bir kere dokunmanız yeterli. Eğer meşgule atmak istiyorsanız tıklayıp basılı tutmanız problemi çözecektir.

FYE7 Müzik Dinleme Fonksiyonları

Kulaklığınızda tek bir düğme olmasına rağmen bununla birçok ihtiyacınızı giderebiliyorsunuz. Müzik dinlerken bir kere basarak durdurabilir, aynı şekilde bir kere basarak da tekrar müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Sağ kulaklığınızdaki düğmeye 2-3 sn ye basılı tutarsanız bir sonraki şarkıya geçebilirsiniz. Sol kulaklığa 2-3 sn ye bastığınızda ise şarkının başına gidersiniz, eğer şarkı başında sol kulaklığa basarsanız bir önceki şarkıya geçersiniz.

Sağ kulaklıktaki düğmeye 2 kere basarak ses seviyesini arttırabilir, sol kulaklığa 2 kere basarsanız ses seviyesini azaltabilirsiniz.

Eğer düğmeye 3 kere basarsanız telefonunuzdaki akıllı asistan devreye girer.

Açma / Kapama

Blitzwolf FYE kulaklığınızı ilk defa kutusundan çıkarttığınızda 3-5 sn ‘ye arasında basılı tutarak yukarıda bahsettiğimiz gibi telefonunuza tanımlamanız gerekiyor. Bu tanımlamayı yaptıktan sonra 2. kez şarj kutusundan çıkarttığınızda tekrar kurulum yapmanız gerekmez. Kulaklıklar otomatik olarak açılır, kutuya yerleştirdiğinizde de otomatik olarak kapanır.

Menüye Dön ↑

Ses Kalitesi

Bunu yazarak tanımlamak biraz yetersiz kalabilir ancak şunu söyleyebiliriz ki ses kalitesi oldukça iyi. Özellikle bas ağırlıklı şarkılar dinliyorsanız sizi şaşırtacağınız söyleyebiliriz. Bu denli küçük bir cihazdan bu kadar kaliteli ve net bir ses gelmesi gerçekten tatmin edici.

Blitzwolf uzun zamandır takip ettiğimiz bir şirket. Diğer FYE modelleri arasında şimdilik daha öne çıkanın Blitzwolf FYE7 ve Blitzwolf BW-FYE8 olduğunu söyleyebiliriz.

9.5 Toplam Skor
Tam Bir Fiyat/Performans Kulaklığı

Yukarıda yazıklarımızı okuduğunuzda da anlaşılacağı üzere bu fiyatta bir kulaklığın, bu kadar yeterli gelmesi gerçekten sevindirici. Bir bluetooth kulaklıktan beklentileri ( pil ömrü, konuşma süresi, müzik dinleme süresi, kontrol kolaylığı vs ) fazlasıyla karşıladığını söyleyebiliriz. 

ARTILAR
 • *Ses Kalitesi
 • *Kulaklıklar küçük ve hafiftir. Ortalama efor gerektiren sporlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • *Şarj kutusu sağlam
 • *Kulaklıkların ve şarj kutusunun pil ömrü gayet iyi
 • *Eşleştirme ve yeniden bağlanması gayet kolay
 • *Ses kontrol fonksiyonları gayet pratik ve akılda kalıcı
EKSİLER
 • *Şarj kutusu biraz daha oval olabilirdi. Böylelikle cepte taşıması daha kolay olurdu.
İncelemenizi ekleyin
Fikirlerin bizim için çok önemli...

Cevapla

En Uygun Yurtdışı Fiyatları
Logo
Karşılaştırılan ürünler
 • Total (0)
Karşılaştır
0
preloader