Blitzwolf BW FYE8 Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Blitzwolf BW FYE8 Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Bluetooth kulaklıklar günümüzde kablolu kulaklıkların yerini hızla almaya başladı. Gerek ses kalitesi, kullanım kolaylığı gerekse fiyat performans bakımından yakında kablolu kulaklık bulmakta zorlanacağımızı düşünüyorum. Yurtdisifiyati.com için yaptığımız bluetooth kulaklık araştırmalarımızda sıklıkla bu kulaklık modeli ile karşılaştık. Bundan dolayı en uygun fiyat araştırmasını yapmış olduğumuz Blitzwolf BW FYE8 Bluetooth kulaklık için bir de inceleme yazısı yazmaya karar verdik. Bu yazımız daha çok yerli ve yabancı kaynaklardan yapmış olduğumuz araştırmaların derlemesi şeklinde olacak.

Karşılaştırmaya ekle
Blitzwolf BW FYE8 Bluetooth Kulaklık
Deal
2 sene ago

Blitzwolf BW FYE8 Bluetooth Kulaklık

 435,00
Blitzwolf BW FYE8 Bluetooth Kulaklık Uzun Kullanım Süresi Çift Dinamik Sürücü Bluetooth V5.0
En iyi teklif : gittigidiyor.com

Kutu Açılımı ve Paket İçeriği

YouTube video

Kutu açılımı için yukarıdaki videonun fazlasıyla fikir vereceğini düşünüyorum. Kutu içerisinden ; Blitzwolf BW FYE8 Bluetooth Kulaklık, 3 çift kulaklık başlığı ( küçük, orta ve büyük ), şarj kablosu,garanti kartı ve kullanıcı kılavuzu geliyor. 3 farklı kulaklık başlığı ile gelmesi aslında kullanıcı açısından avantaj sağlıyor çünkü kulaklığın vücudunuz ile temas eden ve destek sağlayan noktası sadece bu silikon kulaklıklar. Kulağınıza uygun olan başlığı kullanarak kulaklığı daha sabit bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tasarım

BlitzWolf® BW-FYE8 TWS Bluetooth Kulaklık, Blitzwolf’un diğer modellerinin aksine saplı bir yapıya sahip fakat bu yapı kulağa daha iyi yerleşmesini sağlayan bir tasarımda olduğundan kulaklığı daha kullanışlı kılıyor. Kulaklıklar oldukça kompakt ve 76.6 x 42.2 x 29 mm ölçülerine sahip. Ağırlık olarak da oldukça hafif olduğunu söyleyebiliriz. Kulaklık ağırlığı 61,2 gr.

Tasarımından kaynaklı mikrofonlar alt tarafta olduğu için telefon görüşmelerinizde karşı tarafın sesinizi daha net gitmesini ve dış seslerden daha fazla arınmasını sağlıyor.

 

Teknik Özellikleri

BlitzWolf BW-FYE8 TWS Kulaklık, zorlu koşullarda yüksek kaliteli ses üretmesini sağlayan grafen kaplı sürücüler içerir. QCC3020 BT5.0 yongası kulaklığın genel performansını fazlası ile arttırıyor. Ayrıca  QCC DSP ve cVcM 8.0 gibi oldukça gelişmiş teknolojilere sahip. Dinamik çift sürücüler ve Grafen diyafram kullanıcılar için kaliteli sese ve etkileyici bir akustiğe sahip olmasını sağlıyor.

Batarya

Blitzwolf BW FYE8 Bluetooth Kulaklık, 500mAh lik şarj kutusu ile beraber geliyor. Şarj kutusu yaklaşık 2 saatte dolmaktadır. Ortalama müzik dinleme süresi 5 saat, konuşma süresi yaklaşık 4 saat. Şarj kutusu ile beraber kullanıldığında yaklaşık 18 saatlik kesintisiz müzik dinleme imkanı sağlıyor. Şarj kutusu açıldığında kulaklıklar otomatik olarak açılıp, kapak kapandığında otomatik olarak kapanır. Bunun artı mı eksi mi olduğuna karar veremedik. Kullanım şekline göre avantajları olabilecek bir özellik. Şarj kutusu üzerinde 4 led gösterge mevcut. Böylelikle şarj kutunuzun durumunu takip edebiliyorsunuz.

Genel Özellikleri

  • Gürültü Azaltma : Bir çok kulaklıkta becerilemeyen gürültü azaltma özelliği bu üründe başarı ile uygulanmış.
  • Dokunmatik Kontrol : Bu özelliği sayesinde kulaklığınızın birçok özelliğini  kolaylıkla kontrol edebileceksiniz. Alışmak için bir kaç günlük kullanım yeterli olacaktır. Özet olarak aktarmak gerekirse; Sağ kulaklıkla çift tıkladığınızda sonraki şarkıya, sol kulaklığa çift tıkladığınızda bir önceki şarkıya geçebiliyorsunuz. Sağ kulaklığa basılı tuttuğunuzda ses seviyesini artırabiliyor, sol kulaklıkla da sesi azaltabiliyorsunuz. Tek tıklamada şarkıyı durdurup, yine tek tıklama da şarkıyı başlatabiliyorsunuz.
  • Bağlantı Kolaylığı : Kulaklığınızı telefonunuza bağlamak için çok fazla uğraşmanız gerekmiyor. Fazlasıyla pratik bir şekilde telefonunuza tanımlayabilirsiniz.
  • Dayanaklılık : IPX5 su geçirmezlik özelliğine sahip. Böylelikle sporda, terlemişken ve yağmurda da rahatlıkla kulaklığınızı kullanabilirsiniz.

Blitzwolf FYE8 Fiyatı

Emsal diyebileceğimiz birçok kulaklık fiyatlarına baktığımızda fiyat-performans olarak gayet iyi bir iş çıkartıyor.
Yurt içi ve yurt dışı sitelerden yapmış fiyat araştırmamıza Blitzwolf BW FYE8 Bluetooth Kulaklık fiyat araştırmamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

Fikirlerin bizim için çok önemli...

Cevapla

En Uygun Yurtdışı Fiyatları
Logo
Karşılaştırılan ürünler
  • Total (0)
Karşılaştır
0