Yurtdisifiyati.com Hakkında

Yurtiçi ve yurtdışında bulunan on binlerce ürünü ve onlarca kategoriyi bünyesinde barından en iyi ve en doğru hizmeti sizlere verebilmek için seçtiğiniz ürünü bir çok online internet sitesinde karşılaştıran ‘’Yurtdışı Fiyatı’’ 2020 yılında faaliyete geçmiştir.

Bu yola çıkarken elde etmek istediğimiz temel gayemiz zamanınızı en iyi şekilde kullanıp gerekli oranda tasarruf sağlayabileceğiniz bir platform oluşturmaktır. Bunun yanında yurtiçi fiyatlara bağlı kalmayıp global Dünya’yı önünüze getirmektir. Sizlerin değerli zamanınızı çalmamak ve sizin için en uygun olan ürünü yurtiçi ve yurtdışı fiyatları ile sizlere sunmayı kendimize görev edindik. Alışveriş yaparken indirim, kampanya fırsat arkadaşlarınızla aileniz ile geçireceğiniz bu zamanı lütfen bu kelimeler ile harcamayın.

 Yurtdisifiyatı.com sizlere şu kolaylıkları sağlar;

  • Piyasa da var olan ürünlerin mağazalarda bulunan fiyatlarını hem yurtiçi hem de yurtdışı olacak şekilde en ucuzdan en pahalıya şeklinde sıralayarak cebinizi korumaya yardım eder.
  • Yurtdışından alacağınız bir ürünün vergiler dahil bütün maliyetleri ile fiyatları sizlere sunar.
  • Sizlere bütün mağazaların fiyatlarını tek bir çatı altında göstererek zamandan ve fiyatlardan en iyi şekilde tasarruf etmenize olanak sağlar.
  • Bir ürünü almadan önce sizlere ürün hakkında gerekli özellikleri sıralayarak sizlere kolaylık sağlamaktadır.
  • Alışverişlerinizde ‘’Buraya da baksam mı ?’’ derdini düşünmekten sizleri kurtararak satın almalarınızı gerçekleştirmenizi beklemekteyiz.
  • Sunmuş olduğumuz altyapı sayesinde almak istediğiniz ürünün teknik özelliklerinden fiyatlarına kadar en ince detayına karşılaştırabileceğiniz hizmeti sağlar.

Yurtdisifiyatı.com sizlere yurtiçinde ve yurtdışında bulunan online mağazaların güncel olan fiyatlarını teknik özelliklerini, fotoğraflarını, daha önceden ürünü almış kullanıcı yorumlarını ürün farklılıklarını, gümrük ve vergiler dahil fiyatlandırma sistemini rahat bir şekilde görebileceğiniz zamandan ve paradan tasarruf edebileceğiniz bir platformdur. Sizden herhangi bir üyelik ücreti veya bir hizmet bedeli talep etmez ve kesinlikle etmeyecektir. Platformda almak istediğiniz ürünlerin online mağazalar açısından karşılaştırması yapılmaktadır, herhangi bir şekilde ürün satışı yapılmamaktadır.

Saygılarımızla.

En Uygun Yurtdışı Fiyatları
Logo
Karşılaştırılan ürünler
  • Total (0)
Karşılaştır
0
Shopping cart