Sıkça Sorulan Sorular

1) Yurtdisifiyati.com ürün satışı yapıyor mu ?

Ürün satışımız yoktur. Sitemiz belirlenen ürünün en uygun fiyatlı adresini size gösterir.

2) Yurtdisifiyati.com güvenilir mi ?

Sitemiz sadece ürünlerin karşılaştırmasını yapan ve fiyat değişimlerini sıklıkla takip eden bir platformdur.  Sitemiz üzerinden herhangi bir ödeme ya da kayıt işlemi yapmadan satın almak istediğiniz ürünün linke tıklayarak yönlendirildiğiniz websitesinden güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Sitemizde T.C. gümrük mevzuatına göre ülkeye girişi yasaklı ürünlerin yayınını yapmıyoruz. Böylelikle satın aldığınız ürünün sorunsuzca elinize ulaşacağından emin olabilirsiniz.

3) Yurtdışında hangi platformlardan ürünleri buluyorsunuz?

Yurtdışında güvenilir , Türkiye’ye kargo imkanı sunan firmaların fiyat bilgisini sunmaktayız. Türkiye’ye gönderimi olmayan websitelerinden fiyat bilgisi paylaşmıyoruz.

4) Vergi hesaplaması nasıl yapılıyor?

Vergi hesaplaması ürünün tüm özellikleri , fiyatı göz önünde bulunarak T.C. Gümrük Mevzuatı gerekliliklerine göre belirleniyor. Gümrük dahil fiyatlar sunan web siteleri için tekrar bir vergi hesabı yapılmıyor.

5) Niçin Yurtdisifiyati.com’u kullanmalıyım?

Sitemizi kullanarak yurtdışından alacağınız ürüne uygulanan vergi hesaplamalarını görebilir, yasaklı ürünler, beklenmedik ek masrafları vb. durumlardan dolayı oluşan mağduriyetlerden kaçınabilirsiniz. Bu platform sayesinde aradığınız ürünün yurtdışındaki fiyatlarını tek bir sayfada zaman kaybetmeden, son fiyatını görebilirsiniz.

6) Karşılaştırma ekranında neden bazı fiyatlar $,€ cinsinden?

Bankaların uyguladığı farklı komisyonlar ve anlık değişen kurlar dolayısıyla net bir TL fiyatı vermek mümkün değil , sadece yaklaşık fiyat verilebilir. Bu karışıklığa sebep olamamak için satış kuru üzerinden fiyat vermekteyiz. Ancak yaklaşık TL fiyatlar ile sıralamada en ucuz en üstte olacak şekilde ayarlama yapılmaktadır.

7) Belirlenen bir ürünü müşteri için satın alma aracılığınız var mıdır?

Hayır, böyle bir hizmetimiz yoktur.

 

 

En Uygun Yurtdışı Fiyatları
Logo
Karşılaştırılan ürünler
  • Total (0)
Karşılaştır
0
Shopping cart